Formu doldurduğunuz için teşekkürler, formunuz servis yetkililerimize iletilmiştir.
Ana sayfaya dön

Servis Talep Formu

Değerli Müşterimiz,

Aşağıda doldurmanızı talep ettiğimiz bilgiler, şirketimiz veri tabanına girilecek olup, fatura işlemlerinde kullanılacaktır. Ayrıca bu bilgiler tekneniz adına da ilişkilendirilecek ve teknenizde yapılan, gelecekte yapılacak tüm bakım, onarım ve cihaz yenilemelerinin tarihçesi de kayıt altına alınacaktır.

Eksik bilgiler ile bir servis iş emri açılamadığı ve talep formunuz işleme alınamadığı gibi, formda belirtilen şikayete ait yapılan servis hizmetinin 6 aylık garantisi de takip edilememektedir. Firmamızın tüm servis hizmetleri, yol masrafları hariç 6 ay işçilik ve yedek parça garantisindedir.

Bu sayılan nedenlerden ötürü aşağıda talep ettiğimiz bilgileri doğru ve eksiksiz doldurmanızı rica ederiz.

Bu bilgiler hiç bir şekilde üçüncü şahıslarla paylaşılmayacak, kampanya ve benzeri bildirimler için kullanılmayacaktır.

SIMRAD ve B&G Garanti Talepleriniz için ÖNEMLİ NOT :
Teknenizde fatura tutarı 2.000 Euro'yu geçen SIMRAD ve/veya B&G ürünleri bulınması halinde sınırlı İŞÇİLİK ve ULAŞIM garantilerinden faydalanabilirsiniz. Ücretsiz bu hizmetlerden yararlanmak için, bu form yerine YERİNDE GARANTİ SERVİSİ TALEBİ formunu doldurmanız gerektiğini önemle hatırlatırız.
Yukarıda söz konusu edilen ücretsiz İŞÇİLİK ve ULAŞIM garantisinden faydalanabilmek için, montajınızın yetkili bir servis istasyonu tarafından yapılmış ve üreticiye kayıt ettirilmiş olması gerekmektedir.

İletişim ve Randevu Bilgileri

Randevu Tercihiniz (*)

Garanti Talebiniz (*)

Tekne ve Cihaz Bilgileri

Tekne Tipi (*)

Tekne Bayrağı (*)

Fatura Bilgileri
(Gerçek Kişiler için Adı ve Soyadı)

(*) ile işaretli alanlar doldurulması zorunlu alanlardır.