I3007 Gösterge Ekranı

Malzeme Kodu:  000-14126-001

Simrad® I3005 ve I3007 Enstrüman Serisi, kolay dokunmatik kontrollü 5 veya 7 inç üstün renkli ekran, aynı anda sekiz adede kadar farklı işlevi etkinleştirebilme özelliğine sahip çeşitli grafik düzenleri sunar. Çok çeşitli G/Ç sinyal türlerini destekleyen esnek bir kurulum sunan her iki ekran boyutu da SOLAS tekneleri için onaylanmıştır.

- Tek bir ekranda birden fazla enstrüman işlevi

- Sekiz adede kadar farklı işlevi etkinleştirin

- Tek veya çok amaçlı olarak yapılandırılabilir

- Birden çok işlev arasında kolayca geçiş yapın

- Uzun mesafe görüntüleme

- Tüm yaygın analog sinyal türleri desteklenir

- Daha esnek ve gelişmiş kurulum gereksinimleri için verileri NMEA 2000®, seri, Ethernet arasında köprüler

- 38000 baud hızına kadar 2 x NMEA 0183 bağlantı noktası

- Tüm gemi boyutları için uygun

Simrad® I3005 ve I3007 Enstrüman Serisi, kolay dokunmatik kontrollü 5 veya 7 inç üstün renkli ekran, aynı anda sekiz adede kadar farklı işlevi etkinleştirebilme özelliğine sahip çeşitli grafik düzenleri sunar.

Hem I3005 hem de I3007, Dümen Açısı Göstergesi, Yön Tekrarlayıcısı, Dönüş Hızı Göstergesi (yalnızca I3007), Pervane Pitch Göstergesi, Pervane Devir Göstergesi ve ayrıca Motor RPM, Rüzgar Aletleri, Dijital Veri İtici Pervane Pitch Açısı gibi diğer işlevleri izlemek için IMO onaylıdır ve Tekne Hızı.

Çok çeşitli G/Ç sinyal türlerini destekleyen esnek bir kurulum sunan her iki ekran boyutu da SOLAS tekneleri için onaylanmıştır.

IS300 Serisi, aşağıdakileri aynı anda etkinleştirme yeteneğine sahiptir:

Yön Tekrarlayıcı – Simrad GPS ve Gyro pusulaları gibi NMEA 2000, NMEA 0183 veya LWE yön sensörü ile eşleştirildiğinde IMO onaylıdır.

Dümen Göstergesi – İsteğe bağlı dümen talebi ekranına sahip bir Otopilot Sistemine bağlandığında IMO onaylıdır. Tüm Simrad dümen geri bildirimlerinden dümen konumlarını okumak veya diğer üçüncü taraf sistemlerden NMEA 0183 geri bildirimleri ile uyumludur.

Dönüş Hızı Göstergesi – 7\" IMO onaylı ve 5\" IMO dışı ROT Göstergesi, yapılandırılabilir ölçek aralığı ile ve Simrad GPS Pusulaları, HS60/70/80, Simrad Gyros GS80/85 ve Simrad Magenetic Pusulaları Precision-9 ile uyumludur, RC-42

Tahrik ve İtici ile kullanım için yapılandırılabilir Pervane Pitch Göstergesi

(Not: Dönüştürücü/sensör Navico tarafından sunulmamaktadır)

Pervane Şaftı RPM – seçilebilir bir Ölçek Aralığı ile uyumlu IMO

(Not: Dönüştürücü/sensör Navico tarafından sunulmamaktadır)

200\'den 10.000\'e kadar Seçilebilir Ölçek Aralığı ile Motor RPM Göstergesi

(Not: Dönüştürücü/sensör Navico tarafından sunulmamaktadır)

Rüzgar Enstrümanı – Gerçek Rüzgar Hızını ve Açısını, Görünen Rüzgar Hızını ve Açısını, Seçilebilir Yönlendirmelere sahip Beaufort Rüzgar Hızı Göstergesini (Kuzey veya Gemi Pruvasına göre) ölçer. Simrad ve B&G Sensörleri veya herhangi bir NMEA 2000 veya NMEA 0183 Rüzgar Sensörü ile uyumludur.

Dijital Veri - görüntüleme veya çok sayıda veri türü için veri düzeni; Gemi, Çevre, Navigasyon, Motor, Derinlik, Hız, Kaldırma, Pitch, Roll, Saat ve Tarih.

Not: Dijital veri türleri yalnızca mevcut kurulu transdüserler ve sensörler arasından seçilebilir.

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler