V20S VHF Telsiz

Malzeme Kodu: 000-14492-001

Entegre bir GPS alıcısına sahip bu güvenilir D Sınıfı DSC onaylı VHF telsiz ile güvende ve iletişim halinde kalın. Çok yönlü V20S, küçük yatlardan daha büyük kruvazörlere ve yarış teknelerine kadar çeşitli tekneler için idealdir ve harita çizerlerimizin ve aksesuarlarımızın düşük profilli stiline uyacak şekilde tasarlanmıştır.

- Dahili GPS içerir

- Yüksek Görünürlüklü Ekran

- Sezgisel Kontroller

- D Sınıfı DSC Onaylı

- Üç Kanal İzleme İşlevi

- Tüm Uluslararası Kanallar

- Kanal Modum

- Çoklu Tarama Modu

- Kolay Braket veya Gömme Montaj Kurulumu

Her Gemi İçin Kullanımı Kolay Bir Telsiz

Yüksek kontrastlı beyaz üzerine siyah ekran ve ters siyah üzerine beyaz gece modu ile parlak gün ışığında net bir şekilde görün. Döner kadran kanal seçimini kolaylaştırırken büyük düğmeler diğer önemli işlevlere hızlı erişim sağlar. Hem radyoda hem de ilk mikrofonunda bulunan özel Kanal 16 tuşları, acil durum kanalına anında erişim sağlar. Birlikte verilen bir gimbal braketi, basit masa üstü, baş üstü veya bölme montajına olanak tanır. Cam köprü ekranlarımızın ve aksesuarlarımızın düşük profilli stiline uyması için önden kolay montaj çözümüyle gömme montaj da mümkündür.

D Sınıfı DSC Onaylı

DSC veya \"Digital Selective Calling\", diğer teknecilerle iletişim halinde kalmanızı kolaylaştırır ve acil bir durumda teknenizin konumunu yayınlamanızı sağlar. Başınız beladaysa, V20S\'nin özel \"imdat\" düğmesi, teknenizin konumunu VHF menzilindeki herkese gönderen bir DSC tehlike çağrısı başlatır. Geleneksel bir telsiz imdat çağrısı ile birlikte kullanıldığında bu, DSC özellikli telsizleri olan diğer denizcilerin durumunuzu kaydetmesini ve yardımınıza koşmasını kolaylaştırır. Entegre bir GPS alıcısı, teknenizin diğer elektronik aksamları kapalı olsa bile konumunuzun gönderilebileceği anlamına gelir.

Tüm Uluslararası Kanallara Kolay Erişim

V20S, küresel kullanım için tasarlanmıştır ve tüm uluslararası kanalları destekler. Üç kanallı izleme ile mevcut kanal, acil durum kanalı 16 ve kullanıcı tarafından yapılandırılabilen başka bir öncelikli kanal arasında kolayca tarama yapın (ABD\'de mevcut kanal, acil durum kanalı 16 ve arama yapan kanal 9 arasında tarama yapın). Alternatif olarak, mevcut tüm kanalları veya yalnızca favorilerinizi tarayın. Tehlike çağrılarının veya diğer acil güvenlik mesajlarının kaçırılma olasılığını azaltmak için tarama sırasında acil durum kanallarına öncelik verilebilir.

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler