RS100-B Simrad VHF Sistemi

Malzeme Kodu: 000-15792-001

Diğer AIS donanımlı gemilerin tam görünürlüğü için B Sınıfı AIS alıcı-verici ve GPS ile entegre Simrad RS100-B VHF deniz radyosu ile bağlantıda kalın ve güvenle gezinin. Sistem, gemi çapında iletişim için sekiz adede kadar ahizeyi (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlörü destekler.

- Entegre Class-B AIS vericisi ve alıcısı

- Özel GPS alıcısı, AIS iletimi için GPS-500 ile birlikte gelir

- D Sınıfı DSC onaylı VHF telsiz

- Entegre GPS alıcısı

- Dört adede kadar kablosuz ve dört kablolu ahize bağlayın

- İsteğe bağlı bir hoparlör ve dört adede kadar harici hoparlör ekleyin

- NMEA 0183® ve NMEA 2000® bağlantısı

- 60 saniyelik ses geri sarma

- Ses dengelemeli yapılandırılabilir harici hoparlörler

- Ahize arka ışık ayarları, NMEA 2000® arka ışık grupları ile gruplandırılabilir, böylece MFD\'ler ve VHF Telsizlerin arka ışığı birlikte kontrol edilebilir

- Track Buddy – VHF MMSI\'larını kullanarak en fazla beş \"arkadaş\" izleyin

Class-B AIS alıcı-verici ve GPS ile entegre Simrad RS100-B VHF deniz telsizi ile güvenle gezinin. Sekiz adede kadar ahize (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlörle teknenizin her yerinden bağlantıda kalın. Harici bir GPS-500, gelişmiş AIS işlevselliği sunar.

Entegre AIS ile eksiksiz görünürlük

RS100-B sistemi, B Sınıfı bir AIS alıcısı ve vericisine sahiptir, bu nedenle, teknenizin konumu yakındaki AIS özellikli tekneler tarafından belirlenebilir, aynı zamanda onların konumu da sizin tarafınızdan görülebilir. Entegre AIS alıcısı, kalabalık limanlarda ve su yollarında çarpışmaları önlemeye yardımcı olan değerli bir yardımcıdır. Yakındaki tüm AIS özellikli gemilerin konumunu izleyerek gece ve gündüz her türlü hava koşulunda gerçek zamanlı bilgi sağlar. AIS bilgileri doğrudan radyonun ekranında veya uyumlu bir çok işlevli cihaz aracılığıyla bir harita veya radar ekranı üzerinde bir kaplama olarak görüntülenebilir.

Her tekneye uyacak modüler bir sistem

RS100-B, herhangi bir tekneye ve herhangi bir su üstü iletişim ihtiyacına uyacak şekilde genişletilebilen ve özelleştirilebilen modüler bir VHF sistemidir. Standart paket bir kablolu ahize ve bir harici hoparlör içerir. Bu kurulum, sekiz ahize (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlöre kadar genişletilebilir - Simrad HS40 kablosuz veya HS100 kablolu ahizelerle yerleşik interkom olarak kullanım için idealdir. Kablosuz ahizeler, parlak güneş ışığı dahil olmak üzere tüm aydınlatma koşullarında görülebilen, okunması kolay ekranlardaki radyo ekranının ve kontrollerinin aynısını oluşturur. Kanal tarama ve favoriler, alfasayısal tuş takımı, net ses, ahize istasyonu adlandırma ve 60 saniyelik ses geri sarma ile tüm birincil işlevlere telefondan erişilebilir.

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler