SonarHub™

Yeni kompakt SonarHub ™ modülü, uyumlu Lowrance balık bulucu / harita çizici ekranlarına sınıfının en iyisi StructureScan® HD ve CHIRP sonar özelliklerini eklemek için hepsi bir arada bir çözüm sunar.

Tak-çalıştır, hepsi bir arada ağ çözümü, StructureScan® HD, CHIRP ve SpotlightScan ™ dahil olmak üzere, en son Lowrance sonar teknolojilerine bağlantı sağlayan verimli balıkçılık alanlarını tanımlamayı her zamankinden daha kolay hale getirir. Transdüserler ayrı olarak satılır.

- Kompakt all-in-one sonar modülü, StructureScan® HD ve CHIRP sonar teknolojilerini sunar.

- AIRMAR® TM150M transdüseri ile CHIRP sonar, gelişmiş hedef çözünürlük ve gürültü engelleme sağlayan, aynı zamanda balık hedeflerini net bir şekilde tanımlayan mükemmel kemerler için geniş kapsama alanı sağlayan son derece verimli puls üretimi sağlar.

- StructureScan® HD, sınıfının en iyisi, yan tarama aralığı ve çözünürlüğünün yanı sıra, teknenin altında ne olduğu konusunda kristal netliğinde, resim benzeri görünümler sunmak için DownScan Imaging ™ sunar.

- İsteğe bağlı transdüserler arasında AIRMAR® TM150M, tek kanallı CHIRP transdüserler ve mevcut StructureScan HD transdüserleri bulunur.

- ALL-NEW SpotlightScan ™ ileri ve geniş tarama sonar transdüserleriyle uyumludur. *

- Lowrance HDS Gen1 (SpotlightScan ™ ve CHIRP sonar dahil), HDS Gen2 ve Gen2 Touch balık bulucu / harita çizici modelleri ile tak ve çalıştır uyumluluğu.

- Üç adet yerleşik Ethernet portu, ekstra bir Ethernet ağ modülü gerektirmeden hızlı ve kolay ağa olanak sağlar.

- Lowrance Advantage Hizmet programı tarafından desteklenmektedir.

İletim Gücü:                       - Max 500W RMS (StructureScan® HD)

                                            - 250W RMS (CHIRP)

Transdüser Frekansları:  - 455/800 kHz (StructureScan® HD)

                                            - 40-60kHz, 85-145kHz, 130-210kHz (CHIRP)

                                             - 50 kHz / 83kHz / 200kHz (Dar Bant)

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler