V3100 AIS SİSTEMİ VE GPS-500 ANTENİ (SOTDMA)

Malzeme Kodu: 000-14380-001

V3100 Class B AIS, trafiğin yoğun olduğu alanlarda çalışan hafif ticari gemilerin ve çalışma teknelerinin ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır. SOTDMA teknolojisi ve artırılmış iletim gücü, standart B Sınıfı AIS ile karşılaştırıldığında iletim frekansını, güvenilirliği ve menzili artırır. Bu \"kara kutu\" çözümü, Simrad ekranlarıyla entegre olur ve endüstri standardı bağlantı özelliğine sahiptir.

- Standart B Sınıfı AIS\'ye kıyasla gelişmiş performans

- 5 Watt\'lık çıkış gücü ile daha uzak mesafelere iletin

- SOTDMA ile daha sık konum güncellemeleri iletin

- Yoğun trafik alanlarında daha fazla iletim güvenilirliği

- Entegre \"kara kutu\" çözümü

- NMEA 2000®, çift NMEA 0183® ve USB bağlantısı

- IP67 suya dayanıklı muhafaza

- AIS veri kaydı için dahili SD kart yuvası

Artırılmış İletim Frekansı ve Güvenilirlik

V3100 Class B AIS, Class A çözümlerinde bulunan aynı SOTDMA teknolojisini içerir. Bu kendi kendini organize eden iletim teknolojisi, sistemin menzildeki diğer AIS birimleriyle düzenli bir iletim zaman diliminde anlaşmasını sağlayarak, trafiğin yoğun olduğu alanlarda daha sık ve güvenilir konum güncellemelerini kolaylaştırıyor. V3100, tekne hızına bağlı olarak güncellemeleri en fazla beş saniyede bir iletir; bu, standart B Sınıfı AIS\'nin raporlama sıklığının altı katına kadar sağlar.

Artırılmış İletim Menzili

V3100, standart B Sınıfı AIS çözümlerinin iletim gücünün 2,5 katı olan 5 Watt maksimum iletim gücüne sahiptir. Bu, V3100 ile donatılmış gemilerin AIS üzerinden daha geniş bir aralıkta tespit edilmesini sağlar ve uydu tabanlı AIS alıcılarına daha güvenilir iletim sağlar.

Entegre \"Kara Kutu\" Çözümü

Bu \"kara kutu\" AIS çözümü, Simrad çok işlevli ekranlar ve diğer NMEA 2000® veya NMEA 0183® bağlantılı deniz elektroniği ile çalışacak şekilde tasarlanmıştır. USB bağlantısı yoluyla standart bir PC\'ye çıkış da desteklenir. V3100, kompakt bir IP67 suya dayanıklı muhafaza içinde bulunur ve bağımsız AIS veri kaydı için yerleşik bir SD kart yuvası içerir.

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler