RS100 SIMRAD VHF SİSTEMİ

Malzeme Kodu: 000-15643-001

Simrad RS100 VHF deniz radyosu ile bağlantıda kalın ve güvenle gezinin. Standart paket bir kablolu ahize ve bir harici hoparlör içerir, ancak gemi çapında iletişim için sekiz adede kadar ahizeyi (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlörü destekler.

- D Sınıfı DSC onaylı VHF telsiz

- Entegre GPS alıcısı

- Dört adede kadar kablosuz ve dört kablolu ahize bağlayın

- İsteğe bağlı bir hoparlör ve dört adede kadar harici hoparlör ekleyin

- NMEA 0183® ve NMEA 2000® bağlantısı

- 60 saniyelik ses geri sarma

- Ses dengelemeli yapılandırılabilir harici hoparlörler

- Ahize arka ışık ayarları, NMEA 2000® arka ışık grupları ile gruplandırılabilir, böylece MFD\'ler ve VHF Telsizlerin arka ışığı birlikte kontrol edilebilir

- Track Buddy – VHF MMSI\'larını kullanarak en fazla beş \"kanal\" izleyin

Simrad RS100 VHF deniz telsizi ile güvenle gezinin. Sekiz adede kadar ahize (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlörle teknenizin her yerinden bağlantıda kalın. Gelişmiş konumlandırma verileri (AIS işlevi) için isteğe bağlı bir harici GPS-500 ekleyin.

Her tekneye uyacak modüler bir sistem

RS100, herhangi bir tekneye ve herhangi bir su üstü iletişim ihtiyacına uyacak şekilde genişletilebilen ve özelleştirilebilen modüler bir VHF sistemidir. Standart paket bir kablolu ahize ve bir harici hoparlör içerir. Bu kurulum, sekiz ahize (dört kablolu ve dört kablosuz) ve dört harici hoparlöre kadar genişletilebilir - Simrad HS40 kablosuz veya HS100 kablolu ahizelerle yerleşik interkom olarak kullanım için idealdir. Kablosuz ahizeler, parlak güneş ışığı dahil olmak üzere tüm aydınlatma koşullarında görülebilen, okunması kolay ekranlardaki radyo ekranının ve kontrollerinin aynısını oluşturur. Kanal tarama ve favoriler, alfasayısal tuş takımı, net ses, ahize istasyonu adlandırma ve 60 saniyelik ses geri sarma ile tüm birincil işlevlere telefondan erişilebilir.

Net İletişim İçin Tasarlandı

Bu D Sınıfı DSC onaylı telsiz, mevcut konumunuz da dahil olmak üzere DSC tehlike sinyalleri verebilir ve alabilir ve diğer DSC donanımlı telsizlere doğrudan aramayı destekler. Çift kanallı bir saat, mevcut kanalı ve acil durum kanalı 16\'yı izlemenizi sağlar (ABD\'de üç kanallı saat, mevcut kanalı, acil durum kanalı 16\'yı ve çağrılan kanal 9\'u izler). Kayıt ve yeniden oynatma özelliği, önemli bir aramayı asla kaçırmamanızı sağlamaya yardımcı olur. Sistem, dört adede kadar hoparlör için ek çıkışlara sahip bir harici hoparlör ve bir adet isteğe bağlı hoparlör/sis kornası içerir.

Dosya adı Oluşturulma Tarihi

İlgili Ürünler